درباره ما

شرکت یکتا ارتباط تعاملی پرتونما، در سال ۱۳۹۴ در شهر کرمان به عنوان یک استارتاپ در جهت تولید محصولات بومی ثبت گردید. این شرکت با تکیه به توان فنی و تجربه پیشین افراد موسس آن، در جهت تولید محصولی تحت نام تجاری تله فریم فعالیت خود را آغاز نمود. این شرکت، عموما فعالیت خود را به ۲ دسته اصلی تقسیم می‌کند که هر کدام از این بخش‌ها دارای دپارتمان فنی مجزا می‌باشند.
واحد مشاوره و پشتیبانی شبکه که به صورت تخصصی مشاور و مجری شبکه‌های رایانه‌ای سازمان‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی بوده و پشتیبانی، راه اندازی، پیکربندی شبکه و زیرساخت دانشگاه علوم پزشکی کرمان با بیش از ۶۰۰۰ کاربر گسترده در سطح استان کرمان (اعم از بیمارستان‌ها، دانشکده‌ها، مراکز بهداشت و …)، پشتیبانی شبکه و زیرساخت شرکت ملی گاز استان کرمان، پشتیبانی شبکه و زیرساخت واحد تحقیقات کشاورزی جنوب شرق کشور و چندین مجموعه دولتی و خصوصی دیگر را به عهده دارد.
واحد هوش تجاری شرکت یکتا ارتباط نیز با استفاده از راهکارهایی همچون تلویزیون‌های تعاملی، کنترل صف و باشگاه مشتریان به صاحبان تجارت کمک می‌کند تا با ارائه سرویس هر چه بهتر به مشتریان و مخاطبان خود در جهت جلب رضایت و افزایش کمی مشتریان، رشد کنند. از جمله زمینه های متفاوت کسب و کار که این واحد در آن به فعالیت پرداخته است می توان به مراکز درمانی و بیمارستانی، سازمان های بزرگ با مراکز متعدد مانند بانک ها، مراکز خرید، مجموعه ها و اماکن ورزشی، شرکت های تأمین کننده کالاهای مصرفی، فست فودها، کافی شاپ ها و رستوران ها، اشاره نمود.