تله فریم

تله فریم محصولی است مبتنی بر تکنولوژی دیجیتال ساینج. این محصول در واقع ابزاری را در اختیار شما قرار می دهد که با استفاده از آن بتوانید یک تلویزیون را به یک نمایشگر دیجیتالی تبدیل نمایید. یک نمایشگر مجهز به تله فریم قابلیت نمایش انواع محتواهای متن، عکس، صوت، ویدئو، داده و حتی کانال های زنده تلویزیونی را بر اساس زمانبندی قابل انعطاف و در قالب چیدمان های متفاوت، دارد. تله فریم قادر است این محتواها و اطلاعات را از پنل ارتباطی مربوط به هر نمایشگر، بانک های اطلاعاتی، صفحات وب و یا کانال های تلویزیونی دریافت نماید. با گشت و گذاری در وب در خواهید یافت که در حقیقت دیجیتال ساینج نامی کلی برای یک تکنولوژی است که برای اجرایی شدن و استفاده از آن، مدت مدیدی است که شرکت های بسیاری مشغول تولید ملزومات سخت و نرم افزاری برای کاربرد این تکنولوژی هستند. برخی از این شرکت ها در ایران هم دارای نمایندگی بوده و به ارائه خدمات می‌پردازند.
اما محصولات شرکت های خارجی چندان همخوانی دقیقی با نیازهای کاربران ایرانی ندارند و از مشکلاتی همچون پشتیبانی از رسم‌الخط فارسی، آشنایی زبانی مشتری با محیط کاربری، ارائه امکانات با توجه به فرهنگ و پیشینه ذهنی مشتری و مهمتر از همه پشتیبانی لحظه‌ای و طراحی اختصاصی امکانات برای هر مشتری رنج می‌برند. از سویی هزینه تامین آن ها به دلیل نوع تکنولوژی سخت افزاری مورد استفاده و همچنین وارداتی بودنشان، چنان سنگین است که امکان استفاده همه گیر در بازار ایران را ندارند.
لذا با توجه به این مشکلات شرکت یکتا ارتباط تعاملی پرتو نما تصمیم گرفت تا با استفاده از سخت افزاری سبک، کم‌ حجم، کارآمد و همچنین نرم افزاری کاملا ایرانی با قابلیت پشتیبانی و شخصی سازی لحظه‌ای برای نیاز هر مشتری، محصولی با نام تجاری تله فریم تولید کند تا با قیمتی معقول‌تر و کیفیتی بهتر نیازهای کاربران نمایشگرهای دیجیتالی را پوشش دهد.