مراکز خرید

شناسایی و استفاده بهینه از منابع درآمد جانبی، همواره یکی از روش های موثر موفقیت در مراکز خرید بوده است. در مراکز خرید بزرگ یکی از منابع درآمد، تبلیغات محصولات و خدمات برندها و شرکت های مختلف است. حال هرچه این تبلیغات زیبایی، تأثیر گذاری و قابلیت به روز رسانی سریع تر و کم هزینه تری داشته باشند، مفیدتر و در نتیجه درآمدزا تر خواهند بود. تله فریم ابزاری قدرتمند را برای تبلیغات در اختیار مراکز خرید قرار می دهد که وقتی به آن پتانسیل بالای رفت و آمد تمامی اقشار جامعه را نیز اضافه نمایید، یک مرکز خرید را به هدف اصلی و ایده آل شرکت های تبلیغاتی و توزیع کننده محصولات تبدیل می نماید.

در کنار مزیت درآمدزایی این راه حل ها، فضای مدرن، زیبا سازی محیط، توانایی پاسخ به پرسش های متداول مشتریان، امکان اطلاع رسانی و مسیریابی نیز در اختیار استفاده کنندگان از تله فریم قرار می گیرد.
تله فریم همچنین می تواند در یک مرکز خرید امکاناتی چون ارائه اطلاعات مفید در نقطه خرید، بالا بردن رضایت مشتری با کمک به انتخاب محصول مناسب، کاهش قیمت مصرف کننده از طریق کاهش هزینه تبلیغات، تبلیغات بر اساس مجاورت با دغدغه های مخاطب و فواید زیست محیطی تبلیغات سالم، را برای شما فراهم آورد.